İçeriğe geç

İddaa Sistem Nedir? Sistem Nasıl Oynanır? Bankolu Sistem Tablosu Nedir?

Kategori: iddaa

İddaa da Sistem Nedir?

Sistem, iddaa oyunları için kazanma şansını artıran bir özelliktir. Sistem tercihlerini oynayarak, seçtiğiniz maçları içeren aynı kupon içinde farklı kolonlar oluşturursunuz. Oluşturduğunuz bu kolonlar sayesinde, kazanma şansınızı ve doğal olarak da kupon bedeli artar. Oluşturulan bu kuponların doğru tahminleri içeren kolonları kazanmış sayılır.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1000TL %200
5.0⭐
2
1000TL %100
5.0⭐
3
5000 TL %50
4.9⭐
4
600 TL %100
4.7⭐
5
1500TL %100
4.6⭐
6
2500 TL %250
4.5⭐
7
2000 TL %300
4.5⭐
8
1365 TL %100
4.4⭐

Sistem Nasıl Oynanır?

Örnek vermek gerekirse 5 maçlık bir tahminde bulunmak istiyorsunuz. Ancak 4 tahmin doğru tutturulsa dahi kazanmak isterseniz sistem kısmına 4 işaretlemeniz gerekir. Sistem tablosu incelendiğinde 5 adet farklı kupon oluştuğu görülür. Bu 5 maçtan 4 tanesi tuttuğunda doğru tahminleriniz oranında kazanç elde edersiniz.

Kupon bedeli hesaplama kısmında gelindiğinde şöyle bir hesaplama yapıldığından söz etmek gerekir. Üretilen kolon sayısı x Kolon bedeli: 5 x 1 Türk Lirası = 5 Türk Lirası. Kazançların hesaplanması ise şu şekilde olacaktır.  Doğru tahmin ile kazanan kolon bedeli x doğru tahmin edilen maçların oranları 1TL x 1.45 x 2.00 x 3.00 x 1.70 = 13.61 Türk Lirası

Siteye Kaydol

Oynanan bu kuponda, Sistem kısmında 4 işaretleyerek 4’lü maçlardan oluşan 5 adet farklı kolon oluşturmuş bulunursunuz. Bu maçlardan 1 tanesini yanlış tahmin olsa dahi bu alanda 4 seçmiş olduğunuz için kazanmış sayılıyorsunuz. Bu noktada unutulmaması gereken sistem alanının mutlaka işaretlenmiş olmasıdır. Bu alanı işaretlemeyen kişiler 4 maç gelmiş kazanmış olsa dahi kuponu tutturmuş sayılmazlar.

iddaa sistem oyna
iddaa sistem oyna

Sistem Tablosu Nedir?

Sistem kısmında yapılan ve işaretleme ile oluşan kolon sayısını, sistem tablosu açıklar. Sistem tablosunda yer alan sayıyla tahminde bulunulan maç sayısının kesiştiği noktada kolon sayısı belli olur. Örnek vermek gerekirse 6 maç oynadınız ve sistem 4 seçtiniz. Bu durumda 15 kupon bedeli ödemek gerekir.

Sistem oyunu ile bütün maçların doğru tahmin edilmesi sistemsiz şekilde oynanan hazır iddaa kuponlarından daha fazla kazanç getirir. Bunun için mutlaka hem daha fazla kazanç sağlamak için hem de daha garanti olması için mutlak sistem oyununu kullanmak gerekir. İddaa sistem oynamak için hemen https://izmirbisiklet.org/iddaa/nasil-oynanir/sistem/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siteye Kaydol

Ayrıca sistem kuponlarına dair bilinmesi, gereken bir başka özellik de banko seçeneğidir. Sistem oyunu içinde sonucunun garanti olduğuna inanılan karşılaşmalar banko olarak yazılmalı ve bu şekilde oynanmalıdır. Banko sistemi sayesinde hem daha çok kazanma hem de daha az kupon bedeli ödeme şansı yakalanabilir.

Bankolu Oyun Nasıl Oynanır?

Banko yöntemiyle kupon yapmak için sonucundan emin olunan maçı kodu ile birlikte yazıp, (B) kutucuğunun işaretlenmesi gerekir. Örneğin 5 maçlık bir kuponda banko olarak görülen maç işaretlenmeli diğerleri işaretlenmemelidir.

Ancak bu banko maçın kesin olarak tutması gerektiğini de belirtmeden geçmemek gerek. Diğer maçlar tutmuş olsa bile banko işaretlenen maç tutmamış ise ne yazık ki ikramiye kazanma şansı kalmaz. Bu nedenle her sistem kuponunda olduğu gibi bu türde de dikkatli oynamak son derece önemlidir

Siteye Kaydol

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir